Bestway 54129 Lay-Z-Spa Palm Springs

16,999.00 

Katalogové číslo: 48464 Kategorie: , ,

Vířivý bazén Lay-Z-Spa Palm Springs
Relaxace celý rok! Vířivý bazén je ideální pro romantické chvíle, masážní a relaxační účely, netradiční oslavy a neformální setkání a jednání. Je zkonstruován pro celoroční použití.
Hlavní ovládací jednotka zajišťuje všechny provozní funkce vířivého bazénu a to výkonnou kartušovou filtraci, průtokový digitálně nastavitelný ohřev až do 40°C, vzduchový kompresor pro nafouknutí a následné zásobování masážních vzduchových trysek.
Vířivý bazén Lay-Z-Spa Palm Springs – technické údaje:
– kapacita bazénu 4 až 6 osob  – vodní kapacita 916 litrů – velikost po nafouknutí 196 x 71 cm – výkonný filtrační systém (1325 l/hod) – systém 140 vzduchových trysek – ohřev vody do 40°C- příkon 2050 W při ohřevu vody- výhřevnost 1,5 – 2 °C/h- konstrukce DURAPLUS™- systém Freeze Shield™ (umožňuje užívat si vířivku po celý rok)
Vířivý bazén Lay-Z-Spa Palm Springs dodáváme včetně příslušenství: ochranný kryt, filtrační vložka VI., chemický dávkovač, sada na opravy Doporučujeme dokoupit Bazénovou chemii Whirpool, která není součástí dodávky a výměnné filtry do filtračního systému. Dodavatel: BESTWAY s.r.l. Milano, Itálie
Na vířivý bazén Lay-Z-Spa Palm Springs poskytujeme záruku 24 měsíců.
Víc informací zde……