Tekuté vaječné bílky 1000ml 1000ml

99.00 

Katalogové číslo: 6775 Kategorie: ,

Právě nám dorazilo nové zboží s minimální expirací 28.2.2021! 
Výhodné balení 6 x 1000ml objednej zde.
Tekuté Vaječné bílky 1000ml
White force tekuté vaječné bílky – pohodlný způsob, jak konzumovat všechny dobroty z bílků bez nepříjemností s oddělováním od žloutku. Jsou to prostě 100% čerstvé bílky s ničím navíc, plně pasterizované pro vaši bezpečnost a pohodlí.
Vaječné bílky jsou přírodní číslo jedna mezi zdroji bílkovin, protože jsou 100% bio-dostupné. To znamená, že jsou plně absorbovány v těle, přičemž žádná z životně důležitých aminokyselin nepřijde vniveč. Všechny ostatní druhy bílkovin jsou odstupňovány v porovnání s bílky díky svému fantastickému obsahu živin.
White force Tekuté vaječné bílky jsou pasterizované, aby neobsahovaly salmonely, Listerii a avadin – A to bez přidání na ceně, takže můžete úplně bezpečné konzumovat syrové nebo vařené. Přítomnost avidinu v běžných syrových vejcích může negativně ovlivnit užívání vitamínu B biotinu ve vašem těle, který pomáhá tělu využívat zásoby energie. Nicméně, avidin je v našich tekutých bílcích neutralizován. Naše patentovaná pasterizace zaručuje našim Tekutým vaječným bílkům trvanlivost po dobu 5 měsíců při pokojové teplotě, to znamená, že je nemusíte mít v chladničce. Obecně platí, že běžná vajíčka musíte skladovat v chladničce a májí trvanlivost jen 30 dnů. Žádné konzervační látky v nich přitom nehledejte.
White force bílé tekutá vejce jsou velmi populární mezi sportovci pro svoji univerzálnost a fantastický obsah živin. Jsou určeny ke spotřebě jako syrový nápoj nebo na vaření, aby se z nich rychle udělala Omeleta z vaječných bílků, bílky poskytují fantastický zdroj proteinu k podpoře zotavení a růstu. Skutečnost, že MP MAX Tekutéh vaječné bílky neobsahují žádný tuk ani cholesterol z nich také dělá vynikající volbu pro ty, kteří chtějí konzumovat zdravé, potraviny bohaté na bílkoviny.
White force tekuté Vaječné Bílky jsou také zcela bez stabilizátorů, ochucovadel, konzervantů, přidaného cukru nebo E-ček, stejně jako zcela bez GMO (genetická modifikace). Jedinou složkou je vaječný bílek.
Tento produkt je dodáván v plastové uzavíratelné lahvi se šroubovacím víčkem.
Klíčové Výhody
Ihned k použití – žádný binec
Bez Salmonely
Dlouhá doba expirace
Bez tuku & cholesterolu
V 1 litru je 32 vaječných bílků
Návod k použití
Skladování v pokojeových teplotách až 5 měsíců. (mezi 0°C and 25) Jakmile se lahev otevře je nutné ji uskladnit v ledničce a měla by se skonzumovat během 2-3 dní.
Neotevřená lahev může být zamražena na 12 měsíců. Do původní teploty vraťte výrobek tím, že ji dáte do lednice, aby pomalu rozmrzla.
30 ml (approx. 2 tablespoons) Vaječných bílků je ekvivalentem 1 středního vejce.
Ingredience
100% tekuté Vaječné Bílky
Nutriční informace v 100 g
Energetická hodnota 45 kcal/191 kJ
Bíllkoviny 10 g
Sacharidy 0,7 g
z toho cukry 0,7 g
Tuky 0,8 g
z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g
Sůl 0,3 g
Země původu: EU, Itálie
Karton = 6 kusů
Víc informací zde……